NASZĄ MISJĄ JEST ZADOWOLENIE KLIENTA.

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach, Klient szuka przede wszystkim usług wysokiej jakości, indywidualnie dobranych do jego potrzeb, oraz miłej atmosfery która pozwoli się zrelaksować i przyjemnie spędzić czas. Jesteśmy po to, aby aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Poznaj nasz zespół

Agata Karwat (Gromko) - właściciel, stylista fryzur

Właściciel salonu, stylista fryzur z 20-letnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalista w zakresie koloryzacji L'oreal Professionell, strzyżeń, stylizacji oraz upięć ślubnych. Jej największą motywacją jest satysfakcja i zadowolenie klienta.

Wieloletnią praktykę zdobywała pod okiem największych mistrzów fryzjerstwa z kraju i ze świata, na najlepszych szkoleniach , warsztatach i seminariach fryzjerskich takich jak Toni&Guy, Jean Louis David, Hooker&Young, Gaillet Christophe czy Alexandre de Paris a także szkoleń z komunikacji z klientem między innym prowadzone przez Claude Juliard. Współpracowała ze światowymi mistrzami w przygotowaniach do pokazów w Polsce, uczestniczyła w konkursach oraz prowadziła liczne szkolenia fryzjerskie z zakresu koloryzacji w L'oreal Polska. Nie lubi efektu „kasku” dlatego tworząc koloryzacje eksponuje naturalne piękno włosów dodatkowo podkreślając je odpowiednio dopasowanym strzyżeniem. W strzyżeniach i stylizacjach stawia na naturalność, precyzję, lekkość, miękkość i subtelne udoskonalenia.

Iwona - stylista fryzur

W zawodzie pracuje 22 lata. Fryzjerstwo jest jej pasją. Brała udział w licznych szkoleniach, zarówno ze strzyżeń jak i koloryzacji. Stale doskonali swoje umiejętności. W pracy jako priorytet stawia zadowolenie klientów, tak aby po wyjściu z salonu czuli się jak najlepiej i byli w stanie sami utrzymać uzyskane efekty.

Olga - kosmetyczka

Olga z kosmetyką związana jest ponad 6 lat. Od tego czasu czynnie i bez przerwy pracuje w zawodzie kosmetyczki doskonaląc swoje umiejętności i wciąż zdobywając nowe. Posiada duże doświadczenie w zabiegach pielęgnacji twarzy oraz ciała. Poza klasycznymi usługami kosmetycznymi takimi jak m.in manicure, pedicure, henna, wykonuje masaże - klasyczny, antycelulitowy oraz drenaż limfatyczny, a także zabiegi związane z mezoterapią oraz przedłużanie rzęs różnymi metodami. W jej przekonaniu perfekcyjność w wykonywaniu przez nią zabiegów nie tylko wynika z miłości do zawodu i wieloletniego doświadczenia, ale z tego, że lubi pracę z ludźmi, widzi w nich wewnętrzne piękno, które stara się wydobyć na zewnątrz i dąży do tego, aby każdy kto znajdzie się u niej na fotelu poczuł się bezpiecznie, swobodnie i wyjątkowo.

Julia - stylista fryzur

W zawodzie fryzjera stylisty pracuje od 2004 roku. Praca jest jej pasją, dlatego stale podnosi swoje kwalifikacje w wielu dziedzinach fryzjerstwa. Jej specjalnością są koloryzacje, strzyżenia oraz upięcia włosów. Jest bardzo pozytywną i uśmiechniętą osobą. Swoją serdecznością i doświadczeniem zjednuje sobie uznanie klientów.

Jesteśmy salonem partnerskim L'Oréal Professionnel