Cennik - fryzjerstwo

UsługaCena zł
Mężczyźni
Strzyżenie męskie49
Strzyżenie męskie + strzyżenie wąsów i/lub brody 65
Strzyżenie męskie nakładką35
Strzyżenie męskie nakładką + wąsy i/lub broda49
Strzyżenie wąsów i/lub brody20
Mycie z ułożeniem – męskie25
Tuszowanie siwych włosów COVER 5' + ułożenie79
Tuszowanie siwych włosów COVER 5' + strzyżenie89
Koloryzacja (farba) + ułożenie – męskie130
Koloryzacja (farba) + strzyżenie – męskie150
Koloryzacja awangardowa + ułożenie – męskie165+
Koloryzacja awangardowa + strzyżenie – męskie185+
Trwałe prostowanie X-Tenso + ułożenie – męskie =110-140
Trwałe prostowanie X-Tenso + strzyżenie – męskie130-160
Dzieci
Dzieci - chłopcy i dziewczynki do lat 729
Dzieci - chłopcy do lat 1235
Dzieci - dziewczynki do lat 1245
Kobietykrótkieśredniedługie
Mycie z modelowaniem damskie495969
Strzyżenie damskie z modelowaniem697989
Strzyżenie grzywki202020
Koloryzacja jednolita + modelowanie165190215
Koloryzacja jednolita + strzyżenie185210235
Pasemka (5-10 sztuk) - dodatkowo przy koloryzacji30+30+40+
Demakijaż - dodatkowo do koloryzacji406060
Dekoloryzacja / Rozjaśnianie globalne100+125+150+
Sombre + modelowanie205240275
Sombre + strzyżenie225260295
Słoneczne refleksy/Flesz + modelowanie damskie165165165
Słoneczne refleksy/Flesz + strzyżenie damskie185185185
Baleyage/Sunlight (korona) + modelowanie185210235
Baleyage/Sunlight (całość) + modelowanie195220245
Baleyage/Sunlight (korona) + strzyżenie205230255
Baleyage/Sunlight (całość) + strzyżenie215240265
Trwała + modelowanie165165175
Trwała + strzyżenie185185195
Trwała Beach Waves + modelowanie195195195
Trwała Beach Waves + strzyżenie215215215
Trwałe prostowanie X-Tenso + modelowanie180230280
Trwałe prostowanie X-Tenso + strzyżenie200250300
Upięcie, kok-130+130+
Upięcie częściowe-100110
Upięcie ślubne-150+150+
Upięcie próbne-80+80+
Loki-100110
Pielęgnacja L'oreal454565
Pielęgnacja Kerastase656565
Rekonstrukcja Joico80100120
Steam pood - Ultra-pielęgnacyjna usługa stylizacji202020
Smartbond usługa pielęgnacji100100100
Smartbond - dodatek do koloryzacji (1 porcja)707070
Smartbond - dodatek do koloryzacji (2 porcje)130130

Powyższe ceny bazowe uwzględniają standardowe zużycie kosmetyków L'Oreal Professionnel. W niektórych wypadkach mogą one zostać uzupełnione o koszty dodatkowych kosmetyków niezbędnych do osiągnięcia wymaganego przez klienta efektu; w szczególności w przypadku włosów szczególnie opornych, bardzo gęstych czy zniszczonych działaniem nieodpowiednich środków. Wartość dodatkowo zastosowanych kosmetyków jest liczona na podstawie ich rzeczywistego zużycia

* Rabaty i promocje nie sumują się. Klient sam wybiera najkorzystniejszy dla siebie wariant.

Cennik obowiązuje od 01.12.2015

Honorujemy karty VISA, VISA Electron, MASTERCARD, MASTERCARD ELECTRONIC, MAESTRO, POLCARD, POLCARD BIS, DINERS CLUB i JCB.

U nas uzyskasz pełną informację o zabiegu. Doradzimy też zakup najwłaściwszych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji Twoich włosów. Zadbamy o ich zdrowy i atrakcyjny wygląd.